Konteinerių nuoma

 Statybinių atliekų konteinerių nuoma Vilniuje be tarpininkų sutartine kaina. Klientams galime pasiūlyti daugiau kaip 50 atliekų konteinerių, kurie gali būti 8m3 arba 10m3 talpos. Dirbame tiek su privačiais užsakovais, įmonėmis ar bendrijomis. Konteinerių nuoma ypač patogus būdas siekiant sutaupyti laiko, galime pasiūlyti klientui kelis ar daugiau konteinerius į vieną objektą. Atliekas vežame tiek konteineriais, tiek ir mikroautubusais.

Konteinerių nuoma Vilniuje statybinių atliekų konteinerių nuoma statybinių šiukšlių konteinerių nuoma Vilniuje

Statybinių atliekų konteineriai pukiai tinka tiek rūšiuojant atliekas, tiek ir kaupti vienoje vietoje. Šis atliekų išvežimo būdas yra labai patogūs naudojimui statybvietėje, darbovietėje ir panašiose teritorijose. Išvežant prisikaupusį yra pastatomas naujas konteineris.

Kodėl verta rinktis mus? 

  • Siekis užmegzti su klientu ilgalaikį bendradarbiavimą;
  • Operatyvumas ir punktualumas;
  • Patikimumas;
  • Individualių klientų poreikių sprendimai;
  • Stipri kompanija. 

Statybinių šiukšlių konteinerių nuoma Vilniuje – viena pagrindinių mūsų veiklos krypčių. Juos aptarnaujame ir pristatome ir už Vilniaus miesto ribų. Klientams siūlome ypač konkurencingas kainas ir sąlygas, todėl kviečiame visus potencialius klientus teirautis dėl šiukšlių išvežimo kainos nurodytu telefonu ar kitais kontaktais.