Apie paslaugas

Bendrų šiukšlių tvarkymas – klientams siūlome visą kompleksą paslaugų, kuris prasideda tiek statybinių, tiek buitinių šiukšlių surinkimu, pakrovimu ir išvežimu. Vežame visų rūšių atliekas iš daugiabučių, privačių namų, statybviečių, namo ar buto remonto vietos. Transportuojame rūšiuotas ir nerūšiuotas atliekas, krauname rankomis ar mechanizmais į krovininį transportą, savivarčius ar specialius šiukšlių konteinerius. 

Statybinių atliekų tvarkymas – tai visos sintetinės, inertinės medžiagos iš statybvietės, transportuojame rūšiuotas ir nerūšiuotas šiukšles. 

Kodėl siūlome klientams atrūšiuoti atliekas? Šiuolaikiniai įstatymai verčia savartynus rūšiuoti visas atliekas, kurios gali būti tinkamos antriniam perdirbimui, tokiu būdu savartynai mažesne kaina priima atliekas, o mes pasiūlyti mažesnę kainą klientui. Rūšiuojant šiukšles galima ne tik prisidėti prie aplinkos tausojimo, tačiau ir sutaupyti nemažai lėšų. 

Paslaugos - statybinių atliekų išvežimas Vilniuje Paslaugos - statybinių šiukšlių išvežimas Paslaugos - šiukšlių išvežimas Vilniuje

Šiukšlių išvežimas Vilniuje ir statybinių atliekų išvežimas – dėl šių paslaugų galite kreiptis telefonu +370 687 32923 ar  kitais nurodytais mūsų kontaktais.